Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado Ρίο ντε Τζανέιρο απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Quinta da Boa Vista και προσφέρει ιδιωτική πισίνα. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
Το Ενυδρείο AquaRio απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Η Εκκλησία Candelária βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Τα γεύματά σας μπορούν να ετοιμαστούν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado απέχει 20 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Ρίο Ντε ΤζαΝέιρο/ΔιεθΝές Galeao και περίπου 3 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado;
Το το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Ρίο Ντε ΤζαΝέιρο/ΔιεθΝές Galeao από το το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado;
Ανάμεσα στο Ρίο Ντε ΤζαΝέιρο/ΔιεθΝές Galeao και το το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado;
Οι επισκέπτες του το Apartamento Com 2 Quartos, Mobiliado μπορούν να φέρουν κατοικίδια.